Vyrobeno k užitku

V případě vinylu není vzhled podlahy jakkoli omezen. Díky všestrannosti materiálu můžeme nabídnout širokou řadu dekorů. Každý vyzařuje vlastní styl s realistickými detaily, povrchovou strukturou a fascinujícími barevnými motivy.

Reference vinyl Pergo, Aparthotel Cadix v Antverpách

POVRCH A DRÁŽKY

Díky technologii grafického reliéfu je povrch opravdu realistický: zvýrazněná struktura dřeva kopíruje kresbu dřeva v každém detailu. Patentovaná technologie vytváří jedinečně věrnou V-drážku, která je hlubší a výraznější než u jakékoli jiné vinylové podlahy.

Dekory vinylových podlah Pergo

ÚŽASNÉ DEKORY A TEXTURY

Dekory a textury našich vinylových podlah jsou inspirovány přirozenými vlastnostmi dřeva, mramoru nebo drsného betonu. S tímto úžasným designem můžete zvýraznit prostředí domova přesně tak, jak chcete. Naše nové betonové a mramorové dekory dodají vašemu interiéru opravdu moderní, trendy vzhled.

Prohlédněte si dekory našich vinylových podlah

Zdi, které vás uzemní!

Vinylové podlahy Pergo nejsou skvělé jen na podlahách – jejich instalací na zdi můžete v interiéru dosáhnout nového a vzrušujícího vzhledu. Vzhledem k tomu, že je vinyl vodotěsný, představuje ideální volbu pro zdi sprch a kuchyní, ale i jiná místa vystavená vodě.

Další informace