Go to content Go to search
šedá laminátová podlaha v hotelové hale

Komerční řešení podlah společnosti Pergo

Vítejte ve společnosti Pergo – u vynálezce laminátových podlah. Již od roku 1977 se věnujeme vytváření odolnosti. Velmi dobře víme, jak důležitá je krásná, praktická podlaha, která je lepší než většina ostatních, a milujeme vzrušení z nových výzev. V průběhu let jsme díky inovativnímu přístupu rozšířili naše portfolio podlah, které nyní zahrnuje řešení laminátových, vinylových a dřevěných podlah. Dnes jako značka Unilin s hrdostí nabízíme jednu z nejucelenějších kolekcí podlah pro rezidenční a komerční projekty na světě.

tmavě hnědá laminátová podlaha v restauraci

Reference, na které jsme hrdí

Ve společnosti Pergo chápeme, že každý prostor, bez ohledu na to, jestli jde o rušnou hotelovou halu, dynamickou tělocvičnu nebo energickou školní chodbu, vyžaduje podlahu, v níž se snoubí styl, odolnost a funkčnost. Naše rozmanitá nabídka podlahových krytin je pečlivě vytvořena tak, aby splňovala jedinečné požadavky různých prostředí.

recyklovaná dřevní vlákna

Posouvání hranic

Podlahy vyrábíme co nejudržitelněji a neustále inovujeme, abychom minimalizovali potenciální dopad na naši planetu. Naše podlahy jsou vyrobeny tak, aby vydržely – od okamžiku instalace po celou dobu životnosti. Většina z nich má dokonce nejpřísnější označení Ecolabel na světě.

Nejprodávanější podlahy