Představujeme voděodolné laminátové podlahy

Laminátové podlahy nabízejí bezkonkurenční trvanlivost a odolnost proti opotřebení. Odolnost proti vodě byla ovšem u laminátových podlah tradičně slabou stránkou. S uvedením technologie AquaSafe značka Pergo stanovuje nový standard voděodolnosti laminátových podlah. Technologie AquaSafe vytváří utěsněný povrch, a to i v drážkách, čímž účinně zabraňuje proniknutí vody do podlahy.

Při vystavení tradiční laminátové podlahy vodě může docházet k dmutí a zvedání hran.

Technologie AquaSafe zabraňuje proniknutí vody do podlahy, a to i hluboko v drážkách.

Přidejte k trvanlivosti dlouhou životnost

Laminátové podlahy Pergo s technologií AquaSafe jsou chráněny před vodou a tekutinami na celé ploše každého prkna, a to i v drážkách. Voda, nečistoty a skvrny tak zůstávají na povrchu, kde je lze snadno setřít. Podlahy s technologií AquaSafe tak nejsou jen voděodolné, ale také hygienické a snadno se udržují.

Technologie AquaSafe také prodlužuje životnost nové podlahy. Odolnost proti vodě pomáhá zabránit dmutí a zvedání hran, které často vede k předčasnému stárnutí a zhoršení kvality tradičních laminátových podlah. Mimochodem, věděli jste, že jsme jediná společnost na světě, která dodává voděodolné laminátové podlahy s třídou zátěže 34?

Proč voděodolné?

Technologie AquaSafe přináší nové možnosti do odvětví laminátových podlah pro komerční projekty. Laminátové podlahy mají mnoho výhod, jako je například jednoduchá instalace a údržba, vysoká protiskluznost a odolnost proti opotřebení nebo možnost použití s podlahovým vytápěním. Díky rozsáhlé nabídce příslušenství, jako jsou sladěné soklové lišty, také nabízejí velmi estetické ucelené řešení. Vedle toho značka Pergo přidává voděodolnost nejen na povrchu, ale hlavně také v drážkách. Díky tomu nabízejí podlahy téměř nekonečné možnosti využití: koupelny, hotelová lobby i vstupní prostory velmi vytížených míst, jako jsou maloobchodní prodejny. Společnost Pergo, která před 40 lety, v roce 1979, vynalezla laminátové podlahy, je nyní s jedinečnou technologií AquaSafe vynalézá nanovo.

Prohlédněte si všechny podlahy s technologií AquaSafe

#FloorAdvisor#