Pokyny pro údržbu komerčních laminátových podlah

Komerční podlahy Pergo jsou vyrobeny tak, aby odolaly nečistotě a prachu. A také se velmi snadno čistí a udržují. Aby bylo čištění ještě jednoduší, Pergo nabízí čisticí prostředky vyrobené speciálně pro naše podlahy. Když se budete řídit jednoduchými radami, které jsou zde uvedené, vaše podlaha Pergo zůstane krásná po mnoho let.

LAMINÁT

Každodenní čištění

  • Vlhkým mopem podlahu čistěte jen tehdy, když je to nutné.
  • Hadr mopu navlhčete teplou vodou a prostředkem All-round Floor Cleaner (smíchejte 30 ml se 7 l vody) nebo neutrálním čisticím prostředkem. Používejte ekologický přírodní čisticí prostředek s nízkou pěnivostí a hodnotou pH přibližně 7. Smíchejte opatrně dle pokynů výrobce. Nepoužívejte příliš velké množství.
  • Použitý mop by měl být prán dle pokynů na štítku při 60 °C bez jakýchkoli přísad.
  • Nepracujte najednou na ploše větší než 15–20 m2.
  • Po čištění vlhkým mopem se ujistěte, že je podlaha suchá.

Odstranění ulpělých skvrn a šmouh

K odstranění ulpělých skvrn a šmouh použijte prostředek Pergo All-Round Floor Cleaner a čistý mop nebo ručník. Pokud je nutné dodatečné čištění, použijte bílý nebo červený nástavec, který neškrábe. Nechte prostředek několik minut působit. Odstraňte skvrnu setřením čistým mopem navlhčeným ve vlažné vodě. V případě potřeby postup opakujte. Poté setřete do sucha.

Stáhnout PDF s pokyny

Příslušenství pro údržbu laminátových podlah Pergo

PGCLEANINGKIT Laminátové příslušenství Čisticí souprava PGCLEANINGKIT
Čisticí souprava
PGCLEANINGKIT
PGREPAIR Laminátové příslušenství Opravný vosk PGREPAIR
Opravný vosk
PGREPAIR