Technické vlastnosti laminátových podlah

Komerční laminátová podlaha se skládá z různých vrstev, přičemž každá z nich je vyrobena tak, aby na dlouhá léta zachovala krásný vzhled podlahy. Vícevrstvá struktura zajišťuje maximální trvanlivost. A díky zámkovým systémům PerfectFold™ a Uniclic je instalace rychlá a jednoduchá.

Konstrukce laminátové podlahy

  1. Vynikající odolnost proti opotřebení a poškrábání
  2. Mimořádně jasný dekor
  3. Znamenitá odolnost proti nárazu
  4. HDF jádro odolné proti vlhkosti
  5. Zadní stabilizační vrstva

Ochrana proti opotřebení

Ochrana proti opotřebení

Patentovaný povrch TitanX™ společnosti Pergo je nejlepší vícevrstvá povrchová ochrana podlah na trhu. Zajišťuje odolnost proti opotřebení, která překonává běžné standardy pro komerční prostředí.

Odolnost proti nárazu

Odolnost proti nárazu

Jedinečná vícevrstvá konstrukce našeho povrchu TitanX™, spolu s hustým materiálem jádra, zajišťuje velmi vysokou odolnost proti nárazu, která si poradí s upuštěnými předměty i vysokými podpatky.

Kolečková židle

Odolnost proti poškrábání

Povrch TitanX™ obsahuje dodatečnou ochrannou vrstvu a nabízí nejlepší odolnost proti poškrábání a šmouhám na trhu. Vaše podlaha Pergo si tak zachová svou krásu mnohem déle než jiné laminátové podlahy.

Voděodolnost

Voděodolnost

Společnost Pergo spojuje materiály jádra odolné proti vlhkosti se silným a těsným zámkovým spojem. Výsledkem jsou podlahy, které se svou odolností proti vlhkosti řadí mezi nejlepší na trhu.

Antistatické

Antistatické

Laminátové podlahy Pergo eliminují statickou elektřinu. Elektrostatické náboje jsou rozptýleny elektricky vodivým grafitem v podlaze. Toto řešení splňuje ty nejpřísnější požadavky na antistatické vlastnosti na trhu.

Požární odolnost

Požární odolnost

Podlaha Pergo s povrchem TitanX™ má vysokou přirozenou požární odolnost díky své vícevrstvé konstrukci. Ta, spolu s hustotou jádra, umožňuje rychlejší rozptýlení tepla.

Snadná instalace

Snadná instalace

Díky zámkovým systémům PerfectFold™ a Uniclic je instalace rychlá a jednoduchá. Zvolte si jeden ze způsobů instalace, prkna jednoduše zacvakněte na místo a za chvíli máte hotovo.

Hygienické

Hygienické

Bakterie potřebují k životu živiny a vlhkost, které ovšem s pevně utěsněným a snadno čistitelným povrchem TitanX™ nejsou k dispozici. Díky tomu je dosaženo vysoké úrovně hygieničnosti přirozeně a bez použití chemických antiseptik.

Snadná údržba

Snadná údržba

Podlaha Pergo s povrchem TitanX™ se čistí mnohem jednodušeji než běžné podlahy. Povrch TitanX™ je totiž utěsněn tak dobře, že se špína prostě nemůže usadit.

Kolečková židle

Grafický reliéf

Vytváří dramatickou úroveň realismu v dekorech podlah Pergo Sensation. Matný povrch je dokonale sladěn a synchronizován se vzorem dekoru.