Laminátové podlahy Pergo Sensation

S podlahami Pergo Sensation jsme laminát vynalezli nanovo. Pohledem si rozdílu všimnete okamžitě. Když ovšem přejedete prsty po povrchu podlahy, budete opravdu překvapení. Autentický, mimořádně realistický povrch se nám podařilo vytvořit díky inovativní technice (grafický reliéf), se kterou lze dokonale reprodukovat hluboké drážky dřeva. Přírodní vzhled je vylepšen zcela novou matnou povrchovou úpravou, která posiluje dojem skutečného dřeva. Technologie AquaSafe zajišťuje voděodolnost podlah i v drážkách. Výsledkem je podlaha Pergo Sensation!

Technologie Pergo AquaSafe

TECHNOLOGIE AQUASAFE

S podlahami Pergo Sensation jsme laminát vynalezli nanovo. Technologie AquaSafe zajišťuje voděodolnost podlah i v drážkách: technologie zámkového spoje, lisované drážky a vodu odpuzující povrchová vrstva pro jedinečnou ochranu. Bez této jedinečné technologie může docházet k dmutí laminátových podlah nebo se mohou zvedat jejich hrany.

Grafický reliéf

HLUBOKÉ TEXTURY VĚRNÉ PŘÍRODĚ

Autentický, mimořádně realistický povrch se nám podařilo vytvořit díky inovativní technice („grafický reliéf“), se kterou lze dokonale reprodukovat hluboké drážky dřeva. Přírodní vzhled je vylepšen zcela novou matnou povrchovou úpravou, která posiluje dojem skutečného dřeva.

Konstrukce laminátové podlahy Pergo Sensation

  1. Vodu odpuzující povrchová vrstva AquaSafe
  2. Technologie zámkového spoje a technologie lisovaných hran AquaSafe
  3. Silně stlačené hrany pro snadnou instalaci.
  4. Vysoká odolnost proti nárazu (technologie TitanX).
  5. Přirozená struktura dřeva (grafický reliéf). Až 1,5 mm vylisování do HDF jádra.

Prohlédněte si naše laminátové řady Sensation >