Výběr designu komerční dřevěné podlahy

U komerčních dřevěných podlah nabízíme kompletní barevnou paletu dubu a jasanu. K dispozici je celé spektrum barev od arkticky bílé po nejhlubší kávovou tmavou.

TŘÍDĚNÍ

Každý strom je jedinečný a i různé části stejného stromu vypadají rozdílně. Vzory tvořené suky a letokruhy definují a dodávají charakter. Některé naše výrobky mají více charakteru než jiné, a proto jsme vyvinuli systém třídění, který vám pomůže najít podlahu s požadovaným vzhledem.

třídění dřeva

SELECTED

Dřevo se suky o maximální velikosti 20 mm; různorodost v barvě a struktuře

třídění dřeva

ACCENT

Dřevo se suky o maximální velikosti 50 mm; živá různorodost v barvě a struktuře

třídění dřeva lively

LIVELY

Dřevo s velkými suky o maximální velikosti 80 mm a trhlinami; živá různorodost v barvě a struktuře a poměrně rustikální vzhled

STRUKTURA

kartáčovaná struktura dřeva

KARTÁČOVANÁ

Kartáčování povrchu dřevěného prkna zvýrazňuje přírodní strukturu letokruhů a posiluje autentický vzhled a dojem dřeva.

Silně kartáčovaná struktura dřeva

SILNĚ KARTÁČOVANÁ

Povrch dřeva je opracován speciálními kartáči, které obrušují měkké části mezi letokruhy. Silné kartáčování ještě více posiluje autentičnost dřeva.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Dřevo je materiál, který opravdu stárne do krásy. A abyste se mohli z podlah radovat po dlouhá léta, naše podlahy jsou opatřeny ochrannou povrchovou úpravou. Všechny naše podlahy jsou připravené k použití ihned po vybalení, není nutná žádná další povrchová úprava. Naše laky splňují přísné mezinárodní emisní normy, takže se můžete radovat ze své dřevěné podlahy s vědomím, že byla vyrobena s ohledem na životní prostředí.

Extra matná laková povrchová úprava

Extra matný lak

Matná lakovaná úprava

Matný lak

Drážky

Drážky vymezují jednotlivá prkna, čímž vytvářejí dojem autentické dřevěné podlahy. Naše kolekce nabízí provedení s drážkami na nejdelší straně nebo na všech stranách a také provedení bez drážek, se kterým je podlaha hladká a rovná.