NOVÉ řady luxusních pevných vinylových podlah:
GLOMMA PRO, NAMSEN PRO a VISKAN PRO.

Luxusní podlahy Pergo z PEVNÉHO vinylu v podobě prken a dlaždic nabízí kombinaci všechny špičkových užitných vlastností v jediném řešení podlahy: přírodní dekory, extrémní odolnost vůči poškrábání, opotřebení a nárazům a měkké a tiché pro chůzi. Díky vodotěsnému zámkovému systému je povrch plně utěsněn a je tak vhodný dokonce i pro vlhká prostředí, např. koupelny, kuchyně, maloobchody, fitness centra. Díky pevnému kompozitnímu jádru jsou prkna a dlaždice dokonalým a komplexním řešením pro nepravidelné podklady: renovace. ‘PRO’ v názvu označuje, že všechny nové řady jsou k dispozici ve třídě zátěže 33, která je vhodná pro použití v komerčních prostorech. Navrženo a vyrobeno v Belgii, Evropě.

PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ PRO REKONSTRUKCE

Luxusní PEVNÉ vinylové podlahy Pergo jsou vybaveny dvěma pevnými vrstvami vyztuženými skelnými vlákny, které brání tomu, aby podlaha kopírovala nerovnosti podkladu nebo se prohýbala. Díky tomu se podlaha snadno instaluje na nerovné podklady, což z ní činí dokonalé řešení pro renovace např. bez nutnosti odstranit původní keramické dlaždice.

Svrchní ochranná vrstva  poskytuje extrémní odolnost vůči poškrábání, skvrnám a opotřebení. Současně nabízí trendy extra matnou povrchovou úpravu zajišťující autentický vzhled. Pružná vnitřní vrstva zajišťuje pohlcení hluku, a také měkký, teplý a pohodlný pocit při chůzi.

VODĚODOLNÉ

Jedinečný zámkový systém zajišťuje snadnou instalaci prken i dlaždic a vytváří plně utěsněný povrch, odolný vůči vodě a nečistotám.

TRVALE UDRŽITELNÉ

Společnost Pergo má velký zájem na snižování své ekologické stopy a pomáhá zákazníkům k dosažení téhož cíle. Udržitelnost je hlavní prioritou v každé fázi životního cyklu vinylové podlahy Pergo. Od zakoupení a výroby po distribuci, v průběhu životnosti a na konci životnosti podlahy – vždy se snažíme najít energeticky efektivnější procesy a minimalizovat náš vliv na životní prostředí.

3 nové řady - 32 nových dekorů

Glomma Pro od společnosti Pergo

GLOMMA PRO

Dlouhá a široká prkna z pevného vinylu pro instalaci na zámek, i pro nerovné podklady – extra odolné vůči opotřebení. Díky podlahám Glomma Pro váš dům dostane vzdušnost. Prkna mají velkorysý rozměr a opticky zvětšují místnosti. Její textury a odchylky navozují přírodní vzhled, a nabízí tak dotek autentičnosti.

Prohlédněte si všechny podlahy Glomma Pro


Namsen Pro od společnosti Pergo 

NAMSEN PRO

Prkna z pevného vinylu standardních rozměrů pro instalaci na zámek, i pro nerovné podklady – extra odolné vůči opotřebení. Namsen pro je skutečným potěšením a hodí se do každé místnosti. Tato produktová řada se odlišuje nádhernými přírodními dekory. Téměř cítíte suky a letokruhy dřeva, že ano?

Prohlédněte si všechny podlahy Namsen Pro


Viskan Pro od společnosti Pergo

VISKAN PRO

Pravoúhlé dlaždice z pevného vinylu pro instalaci na zámek, i pro nerovné podklady – extra odolné vůči opotřebení. Řada Viskan Pro je navržena pro milovníky kamene. Dlaždice z pevného vinylu vypadají jako „skutečné“, avšak ve skutečnosti nejsou tak křehké, jako váš oblíbený typ mramoru. A s touto dlaždicí získáte požadovaný vzhled, aniž by vás studily nohy.

Prohlédněte si všechny podlahy Viskan Pro