Voděodolné podlahy

Při výrobě našich podlah vždy myslíme na každodenní problémy. Proto chápeme, že je potřeba, aby všechny naše podlahy byly voděodolné, a to bez ohledu na design nebo materiál. Můžeme toho dosáhnout například použitím vodotěsných materiálů, jako je vinyl, vynalezením revoluční nové technologie, díky které dokážeme vyrobit voděodolnou laminátovou podlahu, nebo tím, že u našich dřevěných podlah zajistíme odolnost proti vodě a snadné čištění. Nehody se totiž stávají, a když se stanou, chceme si být jistí, že jim naše podlahy budou připravené odolat.

Voděodolný laminát

Technologie AquaSafe zajišťuje utěsněný povrch prostřednictvím vodu odpuzující povrchové vrstvy, která pokrývá celou desku, a zabraňuje proniknutí vody do laminátové podlahy, a to i ve vylisovaných drážkách.

Vinyl Pergo na zdech ve sprše

Vodotěsný vinyl je ideální volbou pro mokré prostory, jako jsou kuchyně, posilovny nebo koupelny, a dokonce jej můžete nalepit i na zdi. Dokonalé řešení pro zdi ve sprše: snadná instalace, protože při renovacích není nutné odstraňovat obklady. Obklady můžete jednoduše pokrýt voděodolným lepidlem a rovnou nainstalovat vinylové dlaždice.

Voděodolná dřevěná podlaha Pergo

Do neošetřených dřevěných podlah může pronikat nečistota a voda, což může způsobit trvalou změnu barvy. Lakované dřevěné podlahy Pergo s jedním pruhem jsou ovšem opatřeny ochranou StayClean, která pokrývá celou lícní stranu každého prkna.