Instalace komerčních podlah

Zamknutí podlahy na místo je velmi snadné díky našemu patentovanému instalačnímu systému PerfectFold™. Podlahu jednoduše založíte na místo. Systém je určen pro komerční využití a má velmi silný a stabilní zámkový mechanizmus. Nezapomeňte nejdříve nainstalovat podložku se zábranou proti páře, aby měla vaše podlaha Pergo dobré akustické vlastnosti.

LAMINÁT

Náš jedinečný zámkový systém Perfect Fold 3.0™ nabízí tři způsoby instalace, díky čemuž bude instalace komerční laminátové podlahy rychlá a jednoduchá. Zámkový systém PerfectFold™3.0 zajišťuje stabilní zamknutí a minimalizuje riziko vzniku mezer nebo výškových rozdílů.

VINYLOVÉ PODLAHY

Náš nový, silný zámkový systém Perfect-Fold™ V zajišťuje stabilitu podlahy i tam, kde jiné komerční vinylové podlahy mají problém zůstat na místě. Systém PerfectFold™ V byl vytvořen pro vinylové podlahy a obsahuje vertikální i horizontální zámek pro rychlou a jednoduchou instalaci. Jednoduše podlahu založte nebo zacvakněte na místo!

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Dřevěné podlahy Pergo lze instalovat plovoucím způsobem s využitím zámku, případě je lze zamknout a přilepit. Díky našemu jedinečnému zámkovému systému Perfect Fold 3.0™ je instalace rychlá a jednoduchá. Zámkový systém zajišťuje stabilní zamknutí.

PERFECTFOLD™ NABÍZÍ TŘI ZPŮSOBY INSTALACE.

Pro velký prostor je ideální instalace spuštěním. Při instalaci první řady prken je můžete jednoduše umístit podle potřeby. Naše podlahy lze vložit i horizontálně, což je užitečné na těžko přístupných místech.

Instalace laminátových podlah Pergo spuštěním

Spuštění

Ideální způsob pro rychlou instalaci na velké ploše. Zamkněte prkno na dlouhé straně, přisuňte jej ke konci dříve nainstalovaného prkna a zatlačte směrem dolů.

Instalace laminátových podlah Pergo pod úhlem

Pod úhlem

Značka Pergo nabízí třetí způsob, kterým můžete svou novou laminátovou podlahu nainstalovat. Jednoduše prkna nakloňte a zamkněte je k sobě na krátké straně.

Horizontální instalace laminátových podlah Pergo

Horizontální vložení – jedinečná vlastnost!

Laminátové podlahy Pergo lze vložit i horizontálně, což je poměrně neobvyklá možnost. Je to velmi praktické na místech, kde je obtížné nebo nemožné naklonit prkna, například při instalaci poslední řady prken nebo pod rámy dveří, radiátory apod.