Výzkum a vývoj v podlahách pergo

Výzkum a vývoj

Značka Pergo se zrodila vynalezením nové kategorie podlah, laminátové podlahy. A od rýsovacího prkna jsme nikdy neodešli. Neustále tvrdě pracujeme na novém vývoji, jak dokládá nový zámkový systém pro urychlení instalace (PerfectFold™), víceúčelový profil nabízející řadu využití s jedním řešením (Incizo®) nebo ochranná povrchová vrstva. Víme totiž, že posun vpřed je jediný způsob, jak můžeme nabídnout kvalitu, kterou od značky Pergo očekáváte.

Laminátové podlahy Pergo LAMINÁT

V roce 1977 jsme vynalezením první laminátové podlahy naprosto proměnili odvětví podlah. Neustále zvyšujeme užitnost našich výrobků přidáváním jedinečných vlastností, jako je technologie AquaSafe, která zajišťuje voděodolnost prken na povrchu i v drážkách. Vedle toho technologie „grafického reliéfu“ dodává designu realističtější vzhled a dojem a velmi jej přibližuje skutečnému dřevu.

Pergo PerfectFold PERFECTFOLD

Jedinečný zámkový systém až o 30 % urychluje instalaci a nabízí tři způsoby instalace: spuštění, pod úhlem a vodorovný posun. Díky silnému a stabilnímu zamknutí jsou podlahy s technologií PerfectFold™ ideálním řešením pro komerční využití.

Pergo TitanX TITANX

Vícevrstvá technologie zahrnující ochranné vrstvy tvořené částicemi oxidu hlinitého, který poskytuje mimořádnou odolnost proti opotřebení, poškrábání a znečištění. Se speciálními nárazovými vrstvami ve spojení s vysoce kvalitním materiálem jádra nabízí technologie TitanX™ i velmi vysokou odolnost proti upuštěným předmětům a vysokým podpatkům.

Profil Pergo Incizo 5 v 1 INCIZO

Společnost Pergo vynalezla víceúčelový profil, řešení vše v jednom, které se nazývá Incizo® a které je patentované mateřskou společností Unilin. Lze jej využít několika způsoby: jako ukončovací profil, schodový nos, přechod pro koberce nebo redukci pro pevný povrch. Profily jsou barevně i texturou dokonale sladěny s podlahou. Dýhový povrch je odolný proti opotřebení a poškrábání a jádro je tvořeno materiálem HDF.