design

Design: tvorba skutečného originálu

Krásu a trvanlivost laminátových, dřevěných a vinylových podlah Pergo uznávají hotely, restaurace, domácnosti a spousta dalších míst po celém světě. V čem spočívá naše tajemství? V našem neutuchajícím odhodlání vyrábět ještě krásnější a trvanlivější podlahy.
Inspirace trendy a životem INSPIRACE SAMOTNÝM ŽIVOTEM

Při tvorbě podlah Pergo hledají naši designéři inspiraci v nejnovějších módních trendech, architektonických dílech a každodenním životě. Každá podlaha, ať už laminátová, dřevěná nebo vinylová, začíná vizí, která je podpořena pečlivým výzkumem a technickým vývojem. V další fázi zapojujeme špičkovou technologii, nejmodernější výrobní prostředky a více než 550 udělených a čekajících patentů. Díky tomu všemu můžeme naši vizi proměnit v krásné, trvanlivé podlahy.

Mimořádná předloha HLEDÁNÍ MIMOŘÁDNÉ PŘEDLOHY

Po vybrání těch nejlepších nápadů začíná hledání „mimořádné předlohy“. Tento mimořádný kus dřeva nebo kamene slouží jako základ pro každou z našich podlah. Z pečlivě vybrané „mimořádné předlohy“ byl například získán jedinečný vzhled borovicového dřeva.

Řemeslná zručnost společnosti Pergo INTERNÍ ŘEMESLNÁ ZRUČNOST

Tento originál je poté různými způsoby interně upraven, aby bylo dosaženo vzhledu, který dokonale odpovídá vizi designéra. Ve všech procesech, které jsme vyvinuli, můžete vysledovat opravdovou řemeslnou zručnost. V případě našich laminátových a vinylových kolekcí používáme nejmodernější digitální postup, s nímž dokážeme vytvořit ještě lepší verzi originálu. Digitálně přidáváme nebo odstraňujeme kresbu dřeva, suky a trhliny, abychom dosáhli dokonale vyváženého vzhledu. Jinými slovy: jdeme tam, kam nikdy žádná uměle vytvořená podlaha nešla.

Inovace pro maximální užitek INOVACE PRO MAXIMÁLNÍ UŽITEK

Společnost Pergo vynalezla laminátové podlahy v roce 1977 a od té doby nepřestala inovovat. Jako příklad našich revolučních vynálezů stačí zmínit voděodolnost, technologii PerfectFold™ pro snadnou instalaci nebo naše úžasné vrstvy odolné proti poškrábání a skvrnám. Neúnavně hledáme nová vylepšení a neustále inovujeme, abychom našim zákazníkům nabídli více možností pro krásné interiéry. Přitom se nesoustředíme jen na podlahy: například naše voděodolné vinylové podlahy nabízejí dokonalé řešení i při instalaci na zeď.