NOVÉ řady prémiových laminátových podlah:
BERGEN, STAVANGER, DRAMMEN A MANDAL

Před více než 40 lety jsme vynalezli laminátovou podlahu...a nikdy jsme nepřestali s inovacemi. V souladu s hodnotami společnosti Pergo se svým švédským odkazem, se stále soustředíme na kvalitu na všech úrovních: užitné parametry, snadnost instalace, design a udržitelnost. Důkazem toho je představení čtyř nových prémiových řad laminátových podlah: BERGEN (PRO), STAVANGER (PRO), MANDAL (PRO) a DRAMMEN (PRO). Všechny podlahy jsou navrženy a vyrobeny v Belgii (Evropa), a jsou k dispozici s kompletní nabídkou příslušenství (barevně sladěné soklové lišty, profily pro vysoké zatížení atd.) a jsou certifikovány v souladu s mezinárodními ekologickými označeními.

EXTRÉMNÍ UŽITNÉ PARAMETRY

Ochrana povrchu Titan X poskytuje vynikající odolnost proti opotřebení a poškrábání, speciální vrstvy nárazové vrstvy a jádro HDF odolné proti vlhkosti. Všechny nové řady podlah jsou k dispozici v třídě zátěže 32 (AC4) pro běžné komerční využití, zatímco označení ‘PRO’ za názvem řady označuje třídu zátěže 33 (AC5), která je vhodné do komerčních prostor s velkou zátěží.
Kromě toho jsou nové řady podlah voděodolné díky jedinečné technologii AquaSafe, která zajišťuje zatěsnění povrchu – až po hrany – a účinně tak brání vniknutí vody do podlah.
Díky extrémní odolnosti na všech úrovních jsou tyto laminátové podlahy vhodným řešením pro koupelny, kuchyně a např. oblasti se silným provozem v rámci komerčních projektů.

RYCHLÁ INSTALACE

Zacvaknutí zámku laminátové podlahy je velmi snadné díky našemu patentovanému instalačnímu systému Uniclic. Systém je určen pro komerční využití a má velmi silný a stabilní zámkový mechanizmus. Nezapomeňte nejdříve použít podložku s parozábranou, aby byly zachovány dobré užitné vlastnosti vaší podlahy.

SENZAČNÍ DESIGN

Nabídkové řady Bergen a Stavanger představují vzhled věrný přírodě zvaný ‘Sensation’: hluboké reliéfy dají vyniknout každé části kresby dřeva, zatímco matná povrchová úprava dotváří přírodní vzhled a pocit.

CERTIFIKOVANÁ UDRŽITELNOST

Stejně jako u všech našich řešení laminátových podlah, také nové řady se vyrábí ze surovin z odpovědných zdrojů, energeticky úsporným způsobem a jsou certifikovány v souladu s mezinárodními označeními, např. EU Ecolabel, Nordic Swan Ecolabel, PEFC, M1, EPD, A+.

4 nové řady - 36 nových dekorů

Stavanger Pro od společnosti Pergo

STAVANGER (PRO)

Široká laminátová podlaha, která je voděodolná, se 4 drážkami. Podlahy Pergo Stavanger se vyznačují jemným odkazem na industriální design. Spojují v sobě autentičnost a současně jednoduchost prostřednictvím kombinace materiálů a směsi dokonale vyvážených dřevěných dekorů. Také inovativní technologii AquaSafe propůjčuje podlaze vynikající voděodolnost zajišťující lepší trvanlivost a bezpečnost.

Objevte všechny podlahy Stavanger


Laminátová podlaha Bergen Pro od společnosti Pergo 

BERGEN (PRO)

Řada Bergen je laminátová podlaha s úzkými prkny, která je voděodolná, se 4 drážkami. S podlahami Bergen dostanete dotek šarmu díky elegantním, přesto moderním dekorům. Výběr pro soulad s přírodou. Ve spojení s inovativní technologii AquaSafe jsou tyto podlahy vhodné pro každý prostor vašeho projektu: dokonce i pro koupelny či kuchyně.

Objevte všechny podlahy Bergen


Drammen Pro od společnosti Pergo 

DRAMMEN (PRO)

Voděodolná laminátová podlaha standardních rozměrů se 4 drážkami. Podlahy Drammen jsou chytrým řešením s praktickými výhodami, které v sobě spojují technologii s designem příjemným na dotek. V nabídce jsou různé dekory, od jemných až po rustikální, avšak všechny spojuje stejný cíl, zajistit uvolněnou atmosféru. Inovativní technologii AquaSafe propůjčuje podlaze vynikající voděodolnost zajišťující lepší trvanlivost a bezpečnost.

Objevte všechny podlahy Drammen


Mandal Pro od společnosti Pergo 

MANDAL (PRO)

Voděodolná laminátová podlaha standardních rozměrů bez drážek. Kolekce Mandal nabízí moderní, minimalistický vzhled. Vše zbytečné je pryč. Dekory jsou teplé a přívětivé. Dodávají vaší místnosti moderní, avšak autentický vzhled. Inovativní technologii AquaSafe propůjčuje podlaze vynikající voděodolnost zajišťující lepší trvanlivost a bezpečnost.

Objevte všechny podlahy Mandal