ReadyFit® – Čistě, rychle a potichu

S technologií ReadyFit® je instalace podlahy naprosto jednoduchá. Moderní skener pečlivě změří každou místnost a poté dodáme přesně nařezané desky. Tyto desky pak zamknete k sobě podle připraveného plánu rozvržení. Díky této nové technologii lze instalaci provést minimálně dvakrát rychleji. Tato tichá a čistá inovace rovněž umožňuje pracovat v prostorech, které jsou již využívány. Žádné řezání, žádný prach, žádné starosti. Připraveni?

Výhody předem nařezaných desek

energeticky efektivní

Dvakrát rychlejší instalace

pergo readyfit, rychlost

Dokončete projekty rychleji a vyřešte nedostatek dělníků

energeticky efektivní

Práce v jakémkoli prostředí: instalace naprosto bez prachu a bez hluku

Jak to funguje

MOŽNOSTI MĚŘENÍ

Všechny místnosti jsou změřeny 3D skenerem, tabletem se specializovaným softwarem Pergo a dalšími měřicími nástroji. Je k tomu nutné jednodenní školení v Akademii Pergo. To je zdarma. Všechny místnosti je nutné změřit minimálně jeden týden před plánovanou instalací a po nainstalování dveří a schodů. Měření provede pokladač nebo externí společnost. Průměrná cena za měření je € 1 / m² (v závislosti na tvaru místností).

PLÁN INSTALACE NA MÍRU

Pro každou naskenovanou místnost dodáváme plán instalace na míru s jedinečnými čísly pro každou desku.

Pergo ReadyFit, skener

1. MĚŘENÍ

Každá místnost je změřena pomocí 3D skeneru. K dispozici je několik možností měření.

Pergo ReadyFit, plán

2. NAŘEZÁNÍ

Vytvoříme plán rozvržení na míru a předem nařežeme desky.

Pergo ReadyFit, zámek

3. ZAMKNUTÍ

Zamkněte k sobě očíslované desky podle plánu rozvržení.

pergo modular building floors

voděodolné

Technologie AquaSafe zajišťuje voděodolnost podlahy, a to i na hranách. Bez této jedinečné technologie může docházet k dmutí laminátových podlah nebo se mohou zvedat jejich hrany.
pergo pro retail

Mimořádně trvanlivá

TitanX™ je vícevrstvá technologie zahrnující ochranné svrchní vrstvy s částicemi oxidu hlinitého, které poskytují mimořádnou odolnost proti opotřebení a poškrábání, speciální nárazové vrstvy a vysoce kvalitní HDF jádro odolné proti vlhkosti.
pergo hotel flooring

Přirozeně udržitelná

Podlaha Pergo byla vůbec první podlaha, která získala certifikace Nordic Ecolabel Nordic Swan a European Ecolabel, a splnila i další certifikační a kvalitativní požadavky.