Zařiďte si klid a nohy v teple s vytápěním QuickHeat

QuickHeat představuje chytrý a jednoduchý způsob, jak získat podlahové vytápění. Žádné zalévání do betonu a minimální starosti – můžete dokonce zapomenout na elektrikáře. Stačí rozbalit fólie a vzájemně je propojit. Termostat nainstalujete na zeď a zapojíte. Je to opravdu tak jednoduché.


Vedle tepla nabízí vytápění QuickHeat také pohodlí pro chůzi. Při doplnění primárního topení vytápěním QuickHeat můžete také obvykle nastavit o dva až tři stupně nižší teplotu, než když používáte jen radiátory. Časovač, který je součástí systému, lze nastavit pro 5 + 2 dny.

1. Rychlé a pohodlné teplo

Systém QuickHeat se skládá z několika vrstev: topné fólie, která vytváří teplo, XPS desek, které pomáhají směřovat teplo nahoru, a dvou oddělovacích vrstev, které nepropouštějí vlhkost a které pomáhají blokovat vlhkost stoupající z podkladu.

2. Vestavěný bezpečnostní prvek

Systém QuickHeat má vestavěný elektrický bezpečnostní prvek (proudový chránič), který v případě selhání automaticky odpojí napájení. Systém je samozřejmě opatřen certifikací pro samostatnou instalaci a splňuje mezinárodní standardy pro odstranitelné podlahy.

3. Bezdrátový termostat v každé místnosti

S vytápěním QuickHeat můžete snadno upravit teplotu v každé místnosti. Po rozbalení fólií je jednoduše vzájemně propojte a poslední fólii připojte pomocí kabelu k soupravě termostatu. Potom nastavte bezdrátový termostat na požadovanou teplotu.